WR12W3014FTL
MFR.Part #
WR12W3014FTL
JLCPCB Part #
C2612882
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.01MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS