WLBD4516HCU720PH
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WLBD4516HCU720PH
JLCPCB Part #
C3716386
Package
1806
Description
1 15mΩ 72Ω@100MHz 1806 Ferrite Beads ROHS