WR12X110 JTL
MFR.Part #
WR12X110 JTL
JLCPCB Part #
C2612493
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS