WR10X821JTL
MFR.Part #
WR10X821JTL
JLCPCB Part #
C5356722
Description
200V 333mW 820Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS