WW20WR100JTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WW20WR100JTL
JLCPCB Part #
C171416
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS