WF12K2003BTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WF12K2003BTL
JLCPCB Part #
C5831018
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 200kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS