WR08X7872FTL
MFR.Part #
WR08X7872FTL
JLCPCB Part #
C170963
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 78.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS