WR20X10R0FTL
MFR.Part #
WR20X10R0FTL
JLCPCB Part #
C171256
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS