WR08X10R0FTL
MFR.Part #
WR08X10R0FTL
JLCPCB Part #
C163959
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 10Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS