WR08X3833FTL
MFR.Part #
WR08X3833FTL
JLCPCB Part #
C334908
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 383kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS