WF06H4701DTL
MFR.Part #
WF06H4701DTL
JLCPCB Part #
C384466
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ 50V ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS