WR12X9762FTL
MFR.Part #
WR12X9762FTL
JLCPCB Part #
C4253608
Description
-55℃~+155℃ 250mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS