WR08W9R76FTL
MFR.Part #
WR08W9R76FTL
JLCPCB Part #
C2612883
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 150V 9.76Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS