MR12X100JTL
MFR.Part #
MR12X100JTL
JLCPCB Part #
C431867
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 10Ω 200V 250mW ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS