WR08X47R5FTL
MFR.Part #
WR08X47R5FTL
JLCPCB Part #
C367979
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 47.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS