WR08W8454FTL
MFR.Part #
WR08W8454FTL
JLCPCB Part #
C367890
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.45MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS