MR06X2212FTL
MFR.Part #
MR06X2212FTL
JLCPCB Part #
C6596567
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS