WR08W8254FTL
MFR.Part #
WR08W8254FTL
JLCPCB Part #
C2612685
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.25MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS