WR08W3R24FTL
MFR.Part #
WR08W3R24FTL
JLCPCB Part #
C388110
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 150V 3.24Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS