WLSN073DZ0M120LB
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WLSN073DZ0M120LB
JLCPCB Part #
C3249253
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.39A 12uH 89.7mΩ ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS