WR02X3921FAL
MFR.Part #
WR02X3921FAL
JLCPCB Part #
C367607
Description
-55℃~+125℃ 25V 3.92kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS