WR08W2R94FTL
MFR.Part #
WR08W2R94FTL
JLCPCB Part #
C367855
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 125mW 150V 2.94Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS