WF12P10R0FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WF12P10R0FTL
JLCPCB Part #
C384448
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS