WR08W2944FTL
MFR.Part #
WR08W2944FTL
JLCPCB Part #
C367846
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.94MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS