RC2012F682CS
MFR.Part #
RC2012F682CS
JLCPCB Part #
C4185523
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS