CRCW080580R6FKTB
MFR.Part #
CRCW080580R6FKTB
JLCPCB Part #
C4213948
Description
-55℃~+155℃ 125mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount