WR06X6813FTL
MFR.Part #
WR06X6813FTL
JLCPCB Part #
C170660
Description
-55℃~+155℃ 100mW 681kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS