MR12X271 JTL
MFR.Part #
MR12X271 JTL
JLCPCB Part #
C2918670
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 270Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS