WR08X5902FTL
MFR.Part #
WR08X5902FTL
JLCPCB Part #
C170936
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 59kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS