WR06X6202FTL
MFR.Part #
WR06X6202FTL
JLCPCB Part #
C168343
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS