WR06X1103FTR
MFR.Part #
WR06X1103FTR
JLCPCB Part #
C431883
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110kΩ 75V ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount