WF06H1740DTL
MFR.Part #
WF06H1740DTL
JLCPCB Part #
C6000636
Description
-55℃~+155℃ 100mW 174Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS