WR06X4702FTR
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR06X4702FTR
JLCPCB Part #
C431886
Package
0603
Description
100mW 47kΩ ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount