WR08X5623FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR08X5623FTL
JLCPCB Part #
C367984
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 562kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS