WR06X2153FTL
MFR.Part #
WR06X2153FTL
JLCPCB Part #
C334779
Description
-55℃~+155℃ 100mW 215kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS