MR04X1004FTL
MFR.Part #
MR04X1004FTL
JLCPCB Part #
C327799
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1MΩ 50V ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS