WF12P750 JTL
MFR.Part #
WF12P750 JTL
JLCPCB Part #
C6604824
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS