WR04X4021FTL
MFR.Part #
WR04X4021FTL
JLCPCB Part #
C170309
Description
-55℃~+155℃ 4.02kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS