WR04X8061FTL
MFR.Part #
WR04X8061FTL
JLCPCB Part #
C170359
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 8.06kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS