WQCW1005Z0J4N7TB
MFR.Part #
WQCW1005Z0J4N7TB
JLCPCB Part #
C3248551
Description
130mΩ 4.7nH 640mA AEC-Q200 ±5% 0402 Power Inductors ROHS