WR04X2002FTL
MFR.Part #
WR04X2002FTL
JLCPCB Part #
C163819
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS