WLAC293AZ0G22NLB
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WLAC293AZ0G22NLB
JLCPCB Part #
C3249409
Package
SMD,4.8x3.8mm
Description
22nH 3A 4.2mΩ ±2% SMD,4.8x3.8mm Power Inductors ROHS