WW08WR430FTL
MFR.Part #
WW08WR430FTL
JLCPCB Part #
C171375
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS