WR04W3R90FTL
MFR.Part #
WR04W3R90FTL
JLCPCB Part #
C170308
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.9Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS