WR12W4994FTL
MFR.Part #
WR12W4994FTL
JLCPCB Part #
C2612815
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.99MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS