WR04W1R00FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
WR04W1R00FTL
JLCPCB Part #
C168208
Package
0402
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 1Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS