WW20WR470JTL
MFR.Part #
WW20WR470JTL
JLCPCB Part #
C172335
Description
-55℃~+155℃ 470mΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS