WR02X6813FAL
MFR.Part #
WR02X6813FAL
JLCPCB Part #
C367683
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS