WR12X4423FTL
MFR.Part #
WR12X4423FTL
JLCPCB Part #
C2612791
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 442kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS