WW12WR330FTL
MFR.Part #
WW12WR330FTL
JLCPCB Part #
C5346383
Description
-55℃~+155℃ 330mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS